Close
Type at least 1 character to search

su çok güzel
gelsene

Dijital Dünyanın Serin Sularına Davetlisiniz

Fikrin patron olduğu ajanstan sizlere yazıyoruz. Tulipa Creative olarak çıktık yola gelenekselliği bir kenara bıraktık dijital dünyanın serin sularına attık kendimizi. Serin dediğimize bakmayın girince alışıyorsunuz 😀 Eee sizi buralara kadar getiren şey neydi sosyal medya yöneticiliğine mi ihtiyacınız var yoksa kurumsal ama bir o kadar da eğlenceli video prodüksiyona mı ha biz anladık sizin tıkır tıkır işleyen bir web siteye ihtiyacınız var hadi bunları geçtik neye ihtiyacınız varsa hepsi bizde var 🙂 Yaparız dedik mi yaparız çünkü bizim için hiçbir şey imkansız değildir sadece biraz zaman alır ama ortaya çıkan iş sizi bir ömür hatırlatır.
Ekibimizin toplantılardaki iş ciddiyeti sizi yanıltmasın eğlenceli oluşu ve gülüşünün eksik olmaması yaptığı işe her daim yansır çünkü kreatifliğin özü budur. Tulipa Creative ailesini yakından tanıdığınızda bizden kopamayacak elinizde bir fincan çay ile kendinizi güzel bir sohbetin içinde bulacaksınız.

Yaratıcılığımızın üstüne deneyimimizi de ekleyerek birçok reklam ajansında bulamayacağınız farklılık hissini bizde yakalayacaksınız. Hiçbir zaman eksilmeyen heyecanımız ile işimize duyduğumuz saygı ve sevgiyi de yaptığımız işlere katarak, ailemize yeni markalar, kampanyalar, kurumsal kimlikler ekledik ve siz müşterilerimiz ile büyüdük. Fikirlerimizin vücut bulması yaşadığımız başarı ve gururu arttırarak siz müşterilerimize kadar taştı.
Bizi yakından tanımak mı istiyorsunuz? Emin olun bizde sizinle tanışmak için can atıyoruz 🙂 Hizmetlerimizden işlerimizi incelediyseniz iletişim butonuna tıklayarak birbirimize en yakın zamanda kavuşmamızı sağlayabilirsiniz. Muhabbet sizden çaylar bizden en kısa zamanda fikrin patron olduğu Tulipa Creative’de görüşmek üzere 🙂

uzaklarda arama

Bedir Mh. Ataseven Cd. No: 1/1 Selçuklu/Konya

0 850 888 0 660

info@tulipacreative.com

Güle Oynaya Yaptıklarımız

Web Tasarım 0
Grafik Tasarım 0
Sosyal Medya 0
Video & Animasyon 0
3D Modelleme 0